Zombies Run v3.1.5 APK

Android oyun indir
indir
Sen, kulaklık koymak ayakkabı, kravat dışında ilk adımları atın. Onları duyduğunuzda ancak 100 metre kapalı ettik. Onlar yakın olmalıdır. Her gırtlaktan nefes, her tehdidi inilti duyabiliyorum – her yerdeler. Zombiler. Çalıştırın: Yapabileceğiniz tek şey var!

Zombies, Run! ultra-sürükleyici çalışan oyun ve ses macera, co-yaratılan ödüllü romancı Naomi Alderman ile. Biz emir ve ses kayıtları aracılığıyla kulaklık düz hikaye sunmak – ve eve döndüğümde, inşa ve sizin temel büyümeye çalışırken topladığınız malzemeleri kullanın.

Yürüyüş, koşu, ya da koşmaya
Zombies, Run! her yerde ve her hızda çalışır. Bir sahil boyunca koşmak, bir parkta jogging, ya da bir iz boyunca yürüyüş yapabilirsiniz.

YOU ARE RUNNER 5
Yüzlerce hayat size güveniyor. Kritik malzemeleri toplayarak ve zombi ordularını fitil kaçınarak uygarlığın bir müstahkem işaret içine birkaç titreme hayatta sizin temel yeniden inşa etmek lazım. Bunları kaydetmek ve zombi kıyamet hakkında gerçeği öğrenebilir miyiz?

HİKAYELERİ BİR DÜNYA
30 misyonlar ve oyun üzerinde değeri 40 koşular ile, hayatta kalmak için insanlığın mücadelesinin destansı bir hikaye kahramanı haline nerede çalışır * gerçekten * konular – ve daha derin bir gizem de ortaya olmak için var …

KENDİ MIXChoose kendi özel çalma listeleri yayınlanmaya başlamadan önce: hikaye dinamik radyo mesajları ve ses kayıtları bir dizi aracılığıyla parçalar arasında yaşanıyor.

ARA EĞİTİM – ZOMBIES İLE
Bizim seçmeli ‘Zombi kovaladığı’ modu ile, sizin hızını artırmak ve size kuyruk zombi duyarsan bir terledikten gerekir. Biz interval antrenman * eğlenceli yaptık * – Doğru!

ZOMBIELINK İLE ONLINE Koşularınızı GÖRMEK
Bizim (çok yakında) haritalar ile tam online çalışır görüntülemek ve paylaşmak için ücretsiz ZombieLink hizmeti, tam bir çalışma tarih ve ‘oynatmak’ yeteneği kayıt zombi yüzden kovalayan sen ölü yaşarken koştu ne kadar hızlı görebilirsiniz arkanda oldu!

SURVIVORS ALIVEYou otomatik olarak çalışırken tıp, piller ve cephane gibi öğeleri toplamak TUTUN – ama sen eve döndüğünüzde, onları kim daha fazla ihtiyacı var: asker veya doktorlar? Hangi binalar ekstra savunma ihtiyacı? Bu size kalmış – ve büyük Baz, daha misyonlar oynayabilirsiniz.

NOTLAR

Sürüm 0.9 bir güncelleme piyasaya sürülecek 7 tedarik misyonları ile, 23 misyonları ile birlikte geliyor
Yukarıda Android 2.2 veya üstü gerektirir
Arka planda çalışan GPS Devamı kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Yeni neler var (20 Ağustos 2014 Güncelleme)

Artık mesafe / zaman ses bildirimleri kapatabilirsiniz
Eklendi S3 3. Dilim içerik

+++
Gereken Android: yukarı 2.2 ve

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zombies Run v3.1.5 APK , 7.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ