XCOM: Enemy Within v1.0.0 Android APK + DATA indir

Apk indir
XCOM: Enemy Within v1.0.0 Android APK + DATA indir
Turbobit TekLink indir
Apk indir
Alternatif Link CloudMail Part 1
Apk indir
Alternatif Link CloudMail Part 2
Apk indir
Apk indir

XCOM®: Enemy Unknown ve GooglePlay cihazlarda mevcut bulunuyor Içinde: Düşman yıl XCOM® ve 2012 strateji oyunu için bağımsız bir genişleme olduğunu! Düşman içinde Düşman Bilinmeyen artı daha heyecan verici içerik çekirdek oynanış sunuyor. Taze yeni bir strateji oyun deneyimi için yeni askerler, yeteneklerini düşmanları, haritalar, görevleri, ve çok oyunculu modu göz atın!

• Yeni Asker Yetenekler: operatörler yeteneklerini ilerletmek için yeni bir uzaylı teknolojisi araştırın. Yeni teknoloji asker ve mekanize cybersuits genetik değişiklikleri içerir.

Yeni Silah ve Ekipman: • mühendislik ekibi ve Foundry’den yeni projeler ile operatörler ekstra bir taktik kenar verin.

• Yeni Düşman Tehditler: İki yeni yabancı türlerinden tehditleri ve yüceltecek olarak bilinen ölümcül yeni bir organizasyon karşı yeni taktikler kabul edilmesi.

• Yeni Stratejik Kaynak: birleşmek olarak bilinen değerli yeni yabancı kaynak, keşfedilmiştir. Savaş emniyete ve yeni araştırma ve yükseltmeleri kilidini üssünde dikkatle tekrar kullanabilirsiniz.

Yeni Story Elemanları •: terk edilmiş bir balıkçı köyünde korkunç bir tehdit araştırmak ve yeni plat odaklı misyonları bir dizi yabancı saldırıdan Xcom merkezi savunmak.

• Yeni Multiplayer haritalar, birimler, ve özellikler: seçenekleri geniş bir dizi özel ekibinizi oluşturun ve yoğun, bire-bir, sıra tabanlı maçlarda rakibin hakim.

NOT: XCom Içinde: Düşman gelişmiş özelliklere sahip bir grafik olarak zengin bir oyun. Oyun deneyiminizi optimize etmek için, oynamadan önce diğer uygulamalar kapatmak isteyebilirsiniz.

Bu video oyununun içeriği kurgusal ve temsil veya oyunun ayarında olaylar, kişiler, yerler, veya kuruluşlar gerçek bir kaydını tasvir amaçlı değildir. Bu video oyununun yapımcıları ve yayıncılar herhangi bir şekilde onaylamaz, affetmek veya bu video oyununda tasvir herhangi bir davranış çekici teşvik yok.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ