WWE Immortals v1.0.0 MOD (Unlimited Money) Apk

Apk indir
WWE Immortals v1.0.0 MOD Apk
Apk indir
Alternatif Link
Apk indir

WWE Immortals v1.0.0 Normal Apk

Apk indir
Alternatif Link
Apk indir

DATA (sdcard/Android/Obb):
Acilan sayfada ortada Mavi kutu icindeki Download yazısına tıklayip indirceksiniz
Part1:500mb
Apk indir
Part2:500 mb
Apk indir
Part3:320 mb
Apk indir

Apk indir

Ring dışına ve WWE Immortals doğaüstü dünyasına sevdiğiniz WWE Superstars atın. Adaletsizlik ve Mortal Kombat yapımcıları yenilikçi dokunmatik tabanlı dövüş ile rakiplerini yıkmak için yıkıcı YETKİLERİ ellerinde. Muhteşem imza hamle, dişli ve destek kartları ile sizin liste güçlendirin. WWE olaylara bağlı canlı kemik kıran SAVAŞLARI sırasında ağrı getir.

MÜCADELE
3-on-3 savaşta düşmanlarına ile destansı savaş yapmak için mobil cihazınızın dokunmatik ekran mekaniği kullanın. Vurma ve musluk tarak gerçekleştirmek ve özel saldırıları çekin ve her Superstars özelleştirilmiş süper güç kullanmak için güç oluşturmak için.

MASİF ROSTER
Toplayın ve gibi fantastik sevdiğiniz WWE Superstars sürümlerini oynamak: Triple H, John Cena, Undertaker, Bella Twins, Rock, Hulk Hogan, ve daha birçok. Her ikonik Superstar özel güçleri ve hareket içeren, eşsiz varyasyonları ile birlikte geliyor.

SEVİYE UP
, Güçlerini artırmak, sizin hareket kümesi oluşturmak için karakter yükseltme ve rakiplerinizi yenmek. Sürekli oyun sizin tarzınıza uygun ve savaşçı bir dizi almak gibi ileriye iyi Ölümsüzler koymak için sizin liste gelişmeye.

ONLINE multiplayer
Çevrimiçi savaşları gerçek rakiplere alın ve WWE bağlı, canlı, oyun olayları dünya çapında oyunculara karşı rekabet ve müthiş ödülleri kazanın. Beceri bilemek ve sanatçısını mükemmel önceki maçların tekrarlarını izliyorum.

İNANILMAZ GRAFİK
Her WWE Superstar için özel animasyonlar ile telefonunuzda veya tabletinizde en iyi-in-class grafikleri, Sağlıyor. Birden dünyalar arasında savaş Engage, tüm özel her Süperstar alter-ego, tam 3D render.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ