Superfrog HD v1.0 APK indir

Android oyun indir
indir

Google Playden indir
Masal büyük gelenekleri bizim hikaye yakışıklı bir prens sırayla, prensin gelini olmak kaçırır ve tepeler için kafaları, bir kötü ve kıskanç bir cadı … tarafından sümüksü bir kurbağaya dönüştü görür. Bizim küçük yeşil arkadaşı gizemli bir iksir üzerine olur (vay, ne kadar şanslı olduğunu?).Şişenin üzerine chugging, kurbağa prens inanılmaz güçler ile ihsan edilir.

Bizim kahraman sizin yardımınızla, onun gerçek aşkı onu götürecek bir maceraya ortaya koyuyor cadı yenmek için belirlenir.
Sen 6 farklı temalı dünyalar arasında 24 güzelce düzeyleri ve ek patron düzeyleri keşfetmek ve geçmelidir. Her düzeyde amacı paralar bir dizi sayıda toplamak ve daha sonra çıkış ulaşmak.Nihai amacı, her zamanki gibi, günü kurtarmak cadı yendi ve kızı elde etmektir.

Oyun klasik yan kaydırma, 2D Platformer güncelleştirilmiş bir sürümüdür. Superfrog HD geliştirilmiş yüksek çözünürlüklü karikatür tarzı grafiklere sahip yeniden hayal olmuştur. Oyun adil yapılmış, ancak bir meydan okuma isteyenler için orijinal haritalar da kilidini orada vardır!

Özellikler:

Gelişmiş HD grafik
Özgün tasarımlar dayalı 24 yeni seviyeleri
6 farklı temalı dünyalar
Klasik arcade platform oyun
Kurbağa Denemeler – Endless Runner modu

+ + +
Android sürümü: 2.3.3 ve üstü

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ