Subway Surfers apk EN YENİ SÜRÜMÜ (Sınırsız/Para ve Anahtar) Hileli APK

Android oyun indir
indir

Subway Surfer severler için para ve anahtar hileli APKlar bulduk. Ishak Akbaş isimli bir arkadaşımız paylaşmış, bizlerde sizin faydalanmanız için konuyu aynen alıyoruz. Kendisine çok teşekkür ederiz bu uygulamar ve detaylı anlatım için. APK’nın telefona nasıl kurulacağını vs. konu içinde bulabilirsiniz. Umarım işinize yarar.

Subway Surfer ile trenler arasından çarpmadan ve bekçiye yakalanmadan süratli bir şekilde koşmalısınız aksi taktirde trene çarpabilir ve bekçiye yakalana bilirsiniz.
Subway Surfer koşu oyunları arasına girerek markette en çok tutulan oyunlar arasına girmeyi başarmış gibi görünüyor. Kısa zamanda 5.000.000 indirilme sayısına ve 4,7 oyuncu puanına ulaşıp koşu oyunları piyasasına göz kırptı.
Oyuna trenlerin üzerini boyayan Jake isimli karakter ile başlıyorsunuz.Oyunumuzun oynama şekli diğer oyunlara göre farklı diğer oyunlar sensör kullanırken Subway Surfer oyunu parmaklarınızı devreye katmış durumda. parmağımızı sağa, sola, yukarı,aşağı hareket ettirerek yön verip, zıplayabiliyorsunuz. Grafiksel açıdan iyi olan bu oyunun kontrol etmesi de çok kolay.
Görev seven oyuncular için Subway Surfer oyununda görevlerde var. 3 adet görev yaptıkça yep yeni görevler açılıyor ve koştuğumuzda puanımızı arttıran x2, x3 gibi daha fazla puan almamızı sağlayan değerlerimiz var. Bu değerler level aldıkça artıyor ve en son x36 olana kadar artıyor. Yüksek skorları elde etmenin diğer bir yolu da görevleri yapmak.

Alıntıdır:http://www.putur.com/subway-surfers-en-yeni-surumu-sinirsizpara-ve-anahtar-hileli-apk/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Subway Surfers apk EN YENİ SÜRÜMÜ (Sınırsız/Para ve Anahtar) Hileli APK, 8.0 out of 10 based on 2 ratings

Ne Aradınız:

  • koşan çocuk indir
  • koşan çocuk oyunu indir
  • subway surf para ve anahtar hileli apk indir
  • tren yolunda altın toplama oyunu indir
  • wuber sufur oyunu

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ