Sony Xperia Duvarkagıdı HD

Android oyun indir
indir

Android Telefonlar ve ana ekran wallpaper.High tanımı Arka Plan olarak tablets.Set için Xperia Play Duvar Best koleksiyonları.
GÖRÜNTÜ SD KART İNDİRMEK İÇİN
NO TÜM GÖRÜNTÜLER otomatik olarak ANA EKRAN İÇİN DUVAR SET İÇİN BAŞVURU İLE ELDE TUTMAK GEREKİYOR SD KART TEK ŞEY kaydedilir SD KARTA GÖRÜNTÜLER İNDİRMEK İÇİN İSTİYORUM.
UYGULAMA BT İNTERNET BAŞVURU OLMADAN SD KART önbelleğe alınır HER LAUNCH ÇALIŞACAĞIZ indirmek olmayacaktır görüntüleri.

SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ:

Bu uygulamada verilen tüm Duvar INTERNET ve sadece kişisel kullanım için toplanır. İndirilen Duvar sadece bu uygulamayı çalıştıran cihaz kullanılabilir.
Tüm görüntüler asıl sahiplerine telif hakkı vardır.

Etiketler: duvar kağıtları, hd duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları, arka planlar, arka plan resimleri, hd, tema, Free Picture

Yasal Uyarı:
Bu uygulama Airpush SDK 5.0 ile desteklenir. Giriş ekranında simgesi reklamları ve telefonunuza bildirim çubuğunda bildirim reklamlar itin – Eğer uygulamayı indirmek kez aşağıdaki cihazınıza eklenecektir unutmayın. Sen bildirim reklamları silmek / kolayca ana ekran simgesi reklamları silebilirsiniz. Bu, bu uygulama para kazanmak ve ücretsiz olarak size vermek için bir yoldur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Mevcut sürüm:
2.0.1
Gereken Android sürümü:
1.5 ve üzeri
Boyut:
875k
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ