Quiz RPG: World of Mystic Wiz

Android oyun indir
indir
İngilizce nihayet Sınav RPG en çok satan!

Sınav RPG: Mystic Wiz Dünyası bir tür yeni bir oyun karıştırma bilgiler ve RPG biridir! Online turnuvalarda diğer sihirbazlar ile görevler ve savaş mücadele ederken diğer yandan sorulara cevap!
Bir RPG sevgilisi ya da sadece bilginizi test etmek istiyorum olsun, bu oyun her yerde her zaman, size uygun olacak!

Hiçbir kayıt ile ücretsiz indirin ve hiçbir zaman ekibinizin oluşturmaya başlayabilirsiniz!

Sınav RPG: Mystic Wiz Dünyası görevler üstlenerek sırasında sorulara cevap olacak bir sınav / trivia kart savaş RPG vardır. Bir Usta Sihirbazı olmak için bir teklif diğer sihirbazları ile rekabet ederken görevleri ve soruşturma olayları tamamlayarak, bir sihirbaz rolünü üstlenecek.

★ çok kolay oyun: Sadece bu Spor, Yaşam, Bilim, ya da Coğrafya ve doğru cevap varsa, moralinizi (kart) hayata ve düşmanlarına saldırmak gibi kategorilerden seçim!

★ geliştirin ve moralinizi (kart) Evolve! Moralinizi çeşitli Elemanları, cevap Becerileri ve Özel Yetenek olabilir. Bu stratejik bu istatistikler etrafında güverte inşa ve Geliştirilmesi ya da daha güçlü hale getirmek için onları Gelişen tarafından moralinizi birleştirebilirsiniz. Oyun toplamak için 400 üzerinden güzel ruhları özellikler! Yeni kart güncellemeleri ile gelmek!

★ 15.000 trivia soru! Hangisi en büyük sınav / trivia apps içerik biri yapar! Binlerce soru düzenli olarak eklendi! Sorularınız dışında çalışmaz!

★ Çok sorun: çevrimiçi turnuvalarda kelime her yerinden oyuncularla Savaş! Yüksek yer çalışın ve bir oyun-içi madde ile ödüllendirilir! Tek başına, ya da diğer oyuncular ile görevler devam, seçim size kalmış!

★ arkadaşlarınızla oyun oynayın! -Oyunlarında arkadaşlarınla ​​izleyin ve onları geri takip var! Eğer takip arkadaşları teşvik ederek Dostluk Puan kazanabilirsiniz. Yeni ruhları çağırmak için kazandığınız Dostluk Puan kullanın!

* Ayrıca tablet formatlarını destekler.
-COLOPL, Inc –

Güncellendi
5 Eylül 2013
Boyut
31M
Yükleme sayısı
50.000 – 100.000
Mevcut Sürüm
1.2.9
Gereken Android sürümü
2.3 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ