Pokemon GO Apk indir

Apk indir
Apk indir

Apk indir

Pokmon GO Açıklaması

Android için Pokémon GO Yeni sürüm 0.29.2 Yeni Değişim

– Eğitmenler bir kuvvet dışarı oturum açtıktan sonra tekrar tekrar kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmez.

– Pokémon Eğitmeni Kulübü Hesap Log-in işlemi eklendi kararlılık.

– Çökmesine neden Çözülmüş sorunlar.

– Sabit Google Hesabı kapsamı

Hatta Pokémon hala yeni v0.29.2 destek Android 7.0 “Nuga” ama tablet uyumluluk sorunu GO bu sürümde sabit olamaz. Bazı Pokémon çıkmak ve yakalamak için zamanı geldi.

Pokémon oyunları yeni nesil olarak, Pokemon Git bir kapalı beta son zamanlarda, ve nihayet Pokémon GO Google’da yayıyoruz bu ayda belki daha geç, birkaç ülkede (AU, NZ) için Play Store. istediğiniz zaman APKPure son sürümü Pokemon GO APK indirebilirsiniz boşver.

Pokémon GO, Pokémon fanlar Android cihazda kamera ile kendi için yepyeni bir dünya Pokémon keşfedebilirsiniz. Pokémon GO yakalamak, ticaret ve savaş, bulmak için fiziksel konum bilgileri kullanacağız. sanal gerçeklik Pokémon GO karşılaştığında, bugün harika bir yolculuk deneyimi için hazır! Şimdi Pokémon GO katılın.

Not: Pokemon Git Ancak, indirmek ve oynamak için ücretsiz, pokecoins da gerçek para için satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, oyuncu (AU ve Yeni Zelanda için) Google Play Store uygulamasının ayarları alımları için şifre koruması kurmak lütfen. Sen (Android N hariç) Android 4.4 veya daha yüksek Pokemon Git oyunu oynamak tablet değil akıllı telefonlar olabilir. Bir ağ bağlantısı da çevrenizdeki Pokemon yakalamak için çalışırken GPS her zaman etkinleştirmek gereklidir.

Pokemon Haberleri:

July 12- Pokémon GO Almanca en yeni Android 7.0 “koz helvası” ve resmi lansmanı, Birleşik Kindom, geç bu hafta tüm Avrupa alanı ve Asya ülkelerinin bir kısmını destekler. Biz Pokemon Git güncelleme takip etmeye devam edecektir.

5 Temmuz – Pokémon GO Resmi beta test bölgesi alanı Avustralya ve Yeni Zelanda dışındaki tüm Pokemon Git oyuncuları engellemek için açıkladı. Sunucuların dünyanın her yerinden Pokemon hayranları için hazır değil gibi görünüyor! Biz genel sürümü serbest bırakılması için beklemek zorunda. Hmmm ……. ben bu haber berbat biliyorum!

Hızlı bir başlangıç ​​için ipuçları:

● Seviye yukarı Pokemon Eğitmenler, birçok Pokemon olabildiğince yakalamak için çok kendi mahalleleri ve şehirleri keşfetmek.

Eğer dolaşmak sadece ● Pokemon Git coğrafya yerleri ve çevreyi kullanmak, Pokemon bulunabilir. Yani bazı Pokemon yakalamak için gidelim.

● Öğeler toplanması ve Pokemon spor salonları, tarihi ve sanatsal simge bulunurlar. Bu tür müzeler, sanat yüklemeleri, anıtlar, heykeller ve kamu sanat eserleri gibi öğeleri toplamak ve Pokeball mağazalar yerine yer olacak.

● kadarıyla yapabilirsiniz olarak yürüyün. Bu yumurtadan Pokemon-Durağı’na var yumurta almak için 2 kilometre, 5 kilometre olmalıdır.

Eğer daha fazla bütçe varsa ● Eğer gerçekten Pokemon Git Plus’ı satın almalısınız. Nintendo Pokemon Go Plus uygulamasında yanında Temmuz ayında gelen olurdu, ve 34,99 $ fiyatlı olacağını açıkladı. Şimdi, Amazon ve ön sipariş Pokemon Go Plus üzerinde baş edebilirsiniz.

● Spor savaşlar alın ve Gym savunmak. senin Charmander sonra Charmeleon ve Charizard için geliştikçe, bir Gym yenmek ve tüm gelenler karşı savunmak için Pokémon atamak için bir araya savaş olabilir. Bu, gerçek hayat maceralar bekliyor senin hareket-almanın tam zamanı!

Önemli notlar:

– Bu uygulama free-to-play ve oyun satın alma olanağı sunar. Bu akıllı telefonlar, tabletler için optimize edilmiştir.

– 6.0 yüklü – 2GB RAM veya daha fazla olması ve Android Sürüm 4.4 olan Android cihazlar ile uyumludur.

– Uyumluluk Wi-Fi ağlarına sadece bağlı olan GPS yetenekleri veya cihazlar olmadan cihazlar için garanti edilmez

– Intel Atom işlemcileri kullanan Android cihazlar ile uyumlu değildir.

– Tablet cihazlar ile uyumluluk garanti edilmez.

– Onlar yüklü uyumlu işletim sistemi sürümlerine sahip olsa bile uygulama belirli cihazlarda çalışmayabilir.

– Doğru konum bilgilerini elde etmek amacıyla bir ağa bağlı ise oynamak için tavsiye edilir.

– Uyumluluk bilgisi herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

– Ek uyumluluk bilgisi için www.PokemonGO.com ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pokemon GO Apk indir, 2.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ