Monsters Ate My Birthday Cake v1.0 APK

Android oyun indir
indir

Google Playden indir
Uyarı: Bu ​​oyun canavarlar, kek, inanılmaz güçler, puzzly bit, epik macera, esprili hazırcevap, gizli yollar, unlockable karakterler, aptal şapka ve bir sosis köpek dolu dolu. Eğlenmek veya kek ilgili pathos aşırı hassas alerjiniz varsa dikkatli olun.

MACERA … ünlem işareti!
Bunların pek çoğunun yaptığı gibi, tüm büyülü bir adada başlar. Bu durumda, Gogapoe Island, insanlarda ve canavarlar ikisi tarafından doldurulan bir yer. Ne Niko’nun doğum günü pastası geri almak için bir misyon olarak başlar Gogapoe kendisinin kaderi için bir arayış haline gelir. Ama, bilirsin, kek de, hala süper önemlidir!

Monster Mash-UP!
Dost canavarlar Oodles Niko’nun arayışı katılmak ve engelleri yıkmak ve düşmanları aşağılamak için onların çılgın yetkilerini kullanacak. Kötü canavarlar ordularını neden kargaşa ve genellikle jerkfaces olabilir, ama bu headbutts ile düzeltmek değil hiçbir şey, don nefes var, bulutlar ve gökkuşağı kus kıyameti olacaktır.

SİZİN BEYİN kas egzersiz!
Hatta tarafında güçlü amigos, edeceksin, bu beyin-karıncalanma çevre bulmaca geçmiş olsun düşünme kap gerekir. Ve bu gerçekten yıldızlı şişer size ikramiye zorlukları bahsetti mi? Sen yıldız gibi, değil mi?

BT YARDIM acıyor asla!
Yan görevler sizin reçel iseniz, Gogapoe insanlar ve canavarlar-in yol yardımı muhtaç ile doludur. Biraz sevgi kendi yolunu göndermek, ve, gizli yollar keşfetmek ekstra düzeyleri kilidini açmak ya da Niko onun kendi şık yetki vermek, özel kostümleri dahil olmak üzere, eşsiz yağma kazanmak olabilir!

TATLI TOUCH KONTROLLERİ!
Yenilikçi dokunmatik yüzden tereyağlı bir kek kalıbına yağlayın olabilir pürüzsüz kontrolleri ile, o büyük, tüylü suaygırından bir ekip yönetmek için kolay olmamıştı. Sadece bir yol çizmek, ve farklı bir eylem kuyruğa eklemek için başka bir canavar için takas bile onlar, bir T yönergeleri takip edeceğiz.

Günü kurtarmak ve her seferde MONSTERS daki korkunç cakelust yerine My birthday cake ATE!

+ + +
Android sürümü: 2.3.3 ve üstü
Kurulumu:
Içine atın “sdcard / Android / Obb” Kopyala klasör “com.SleepNinjaGames.MAMBC”
Apk yükleyin
Oyunu Başlat

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ