Helikopter 3D uçuş simülatörü

Android oyun indir
indir

Sıkı , pilot Askı, Helikopter 3D uçuş simülatörü size 20 seviyeleri tamamlamak gerekir çünkü . Farklı Helikopter her türlü misyonları uçan . Deneyim atamaları kadar basit helikopter temel eğitim . Eğer bir uçak ya da helikopter ise uçan seviyorsanız mutlaka bu yeni 3D uçuş sim seveceksiniz . Hizmetinizdedir en gelişmiş helikopter birine sahip . Cadı başarıyla görevleri tamamlamak ve komutanları tarafından belirlenen hedeflere ulaşmak .

Bir eğlence ve derinlik helikopter 3D uçuş simülatörü arıyorsanız , Helikopter 3D uçuş simülatörü mükemmel bir seçimdir . Uçan modunda bir helikopter pilotu olarak yeteneklerini test edecek sorunlar yükler olacaktır . Helikopter 3D uçuş simülatörü deneyin , herhangi bir korku olmadan bir helikopter uçmayı öğrenmek istiyorum. Bu yeni android helikopter 3D uçuş simülatörü düzgün çalışır ve saatlerce meşgul edecek bir süper eğlenceli ve çok zor helikopter uçuş oyunudur .

Helikopter 3D uçuş simülatörü – oyun özellikleri
– 20 farklı Helikopter misyonlar – iniş kalkış, ve daha fazlası.
– Yeni geliştirilmiş Helikopter fizik .
– Helikopter Kokpit görünümü için görünümünüzü değiştirin.
– Yerine bir uçak bir helikopter Fly
– Zaman zorluk, sizin çevrenizdeki gökyüzünün sahne zevk verebilir ama zaman yanınızda değil. Zaman biterse önce Helikopter aşağı getir!
– Gökdelenler ya da başka da imdat, imdat için dikkat ve sizin Helikopter uçuş kariyer için iyi değil .
– Senin Helikopter arazi ve take off Farklı havaalanı .
– Yeni havacılık misyonlar takip edecek .
– Yeni Helikopter eklenecektir.

Gökyüzünde senin Helikopter tutun çok zor bir görev olabilir ! Bir Helikopter pilotu olarak gerçekten Helikopter mücadele nasıl bir duygu yaşayacaksınız . VascoGames bu nedenle 3D havaalanı Helikopter uçuş simülatörü getirmek için mutludur . Bu yeni bir android Helikopter uçuş simülatörü , bu serin yeni 3D uçuş oyuna zevk umuyoruz . Tutmak için Facebook ya da Twitter’da bizi takip edin eklenecek yeni seviyeleri ve yeni Helikopter hakkında up- to-date !

Güncellendi
9 Aralık 2013
Boyut
20M
Yükleme sayısı
1.000.000 – 5.000.000
Mevcut Sürüm
1.7
Gereken Android sürümü
2.3 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)

Ne Aradınız:

  • 3d helikopter simülasyonu

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ