Championship Racing 2013 v1.1 Apk indir

Apk indir
Apk indir
Alternatif Link
Apk indir

Google Playden indir

*** Çok satan kalkış yarışı serisi – 100 milyondan fazla kez indirildi ***

5/5 “Müthiş oyun! Grafikler gerçek ötesi ve oyun tasarımı harika! Bu oyunu kaçırmayın!”

5/5 “Android üzerinde tartışmasız bir şekilde en çok bağımlılık yapan oyun”

Bu oyunun adı CSR Racing. 70’in üzerinde lisanslı arabası, göz alıcı grafikleri, bağımlılık yapan oyun tasarımı, çetin çevrimiçi rekabeti ve şimdi DAHA FAZLA KADEME ile şehrin sokaklarındaki en müthiş kalkış yarışı. Vaktin yoksa hızlı yarış oyna ya da vaktim var diyorsan büyük yarış turuna katılıp liderlik tablolarının zirvelerine tırman.

ŞİMDİ DAHA FAZLA KADEMEYLE! Şöhretin yayıldı. DÜNYA TURU’nu açmak için Kademe 5’i tamamla ve yeni uluslararası çetelerin hepsiyle yarış. Onlarla boy ölçüş, işlerini bitir. Özel FERRARI’leri olan İtalyan çetesiyle işe başla ve olağanüstü Ferrari LaFerrari’yi kazan. Yeni haberler yakında!

Hennessey Venom, Mustang Cobra Jet ve Pagani Zonda R. dahil 70’İN ÜZERİNDE LİSANSLI ARABAYLA YARIŞ. Çok sayıda ünlü otomobil üreticisine ait arabalar ve yarış arabaları mevcut. Üstelik şimdi FERRARI de var!

ÇETELERİ YEN ve şehrin hakimi sen ol. Konuştukları saçmalıklara kulak asma. Her bir elebaşını yen ve sokakların yeni kralı ol.

Motor gücünü YÜKSELT, yolu daha iyi kavrayan lastikleri tak ve çeyrek mil performansında saniyenin onda biri farklar yaratmak için yüklerinden kurtul.

Özel yapım şık boyalarla, plakalarla ve desenlerle FARKINI GÖSTER ve yarış kazançlarını arttır.

ÇOK OYUNCULU MODDA DÜNYAYLA YARIŞ – Normalde galeride bulunmayan yeni özel arabaları kazanmak için gerçek CSR oyuncularına karşı çevrimiçi yarış.

‘ARKADAŞLARINLA YARIŞ’ – Facebook arkadaşlarıyla son derece hassas zamanlamalı yarışlar. Tüm yarışlarında son mikrosaniye farklarını elde et. Arkadaş Liderlik Tabloları’nda üst sıralara tırmanıp Pagani Zonda S 7.3 ödülüne ulaş!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Championship Racing 2013 v1.1 Apk indir, 10.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ