Android World at Arms

Android oyun indir

Kilitlen VE Yok Et! Amerika Birleşik Devletleri KRA olarak bilinen yüksek eğitimli güçlerin şeytani bir ittifak tarafından saldırı altında.Özgür dünyanın lideri olarak, sen onları durdurmak ve mücadele etmek zorundasın. Karargahı korumak için düşmanı yenmen lazım, ordunu eğitmen ve tüm dünya online oyuncuları ile savaşını veya müttefiklerini geliştirmen lazım.

Arms Dünya Gameloft tarafından yeni bir çığır açan sosyal bir oyundur!

– Olağanüstü grafikler ve animasyonlar, artı ekstra gerçekçi birimler ve binalar ile smartphone en güzel savaş simülasyonu tadını çıkarın.
– Havada ve yerde dünya genelinde yenilikçi, stratejik ve nefes kesen savaşlar, (çöl, şehir ve kar) Engage ve seni ezer önce ölümcül güç-ups açığa düşman ezmek!
– Geniş bir ekonomi yönetme: Toplamak kaynakları oluşturmak ve geliştirmek birimler ve binalar geniş bir yelpazede ve iyi süper güç olmak için tabanı yükseltme
– Tamamlamak için fazla 75 misyonları ile uzun, zengin ve dinamik bir kampanya yaşayın!
– Harekete geçin ve dünyanın herhangi bir oyuncuya saldırmak, ikramiye için onları yağma ve leaderboards tırmanmaya!
– Facebook, Oyun Merkezi veya Gameloft LIVE yoluyla Arkadaşlarınızla iletişim kurun! ve sert düşmanları yenmek için savaş sırasında kendi birimleri ödünç.
– Başarılarından yükler kilidini!

Mevcut sürüm:
1.0.8
Gereken Android sürümü:
2.3 ve üzeri
Boyut:
12M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ