Android WhatsApp Messenger

Android oyun indir
indir

WhatsApp Messenger Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlar için kullanılabilir bir smartphone elçisidir. WhatsApp arkadaşlarınız ve aileniz ile mesaj için 3G veya WiFi (varsa) kullanır. Mesajlar, resimler, ses notları, video iletileri göndermek ve almak için SMS WhatsApp geçin. Birinci yıl ÜCRETSİZ! (USD / yıl sonra $ 0.99)

NEDEN WhatsApp KULLANIN:

★ hiçbir gizli maliyet: sizin ve arkadaşlarınızın uygulamayı indirmek sonra, siz istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir milyon mesaj arkadaşlarınıza bir gün gönder! 3G/EDGE veya Wi-Fi mevcuttur: WhatsApp Internet bağlantınızı kullanır.

★ MULTİMEDYA: Arkadaşlarınıza ve kişilerinize Gönder Video, Görüntü ve Sesli notlar.

★ GRUBU Sohbet: kişileriniz ile grup konuşmaları keyfini çıkarın.

★ NO ULUSLARARASI ÜCRETLERİ: uluslararası bir e-posta göndermek için hiçbir ek maliyet yoktur Tıpkı, uluslararası WhatsApp mesajları göndermek için hiçbir maliyeti yoktur. Onlar WhatsApp Messenger yüklü olduğu sürece tüm dünyada arkadaşlarınızla sohbet edin ve bu sinir bozucu uluslararası SMS maliyetlerden kaçınmak.

★ PINS ve kullanıcı adları YOK SAY: bile henüz bir PIN veya kullanıcı hatırlamak zorunda rahatsız Neden? WhatsApp sadece SMS yaptığınız gibi, telefon numarası ile çalışır ve mevcut telefon adres defteri ile kusursuz bütünleşir.

★ HAYIR IN / OUT LOG GEREKENLER: başka bir bilgisayardan veya cihazdan kapalı oturum alma konusunda daha fazla karışıklık. Push bildirimleri ile WhatsApp AÇIK HER ZAMAN ve HER ZAMAN CONNECTED.

★ YOK BUDDIES ADD İSTİYORUM: Sizin Adres Defteri otomatik olarak kişiler ile bağlamak için kullanılır. Kişileriniz zaten WhatsApp Messenger otomatik olarak görüntülenir kim.

★ OFFLINE MESAJLAR: Eğer push bildirimleri kaçırdıysanız veya telefonunuzu kapatsanız bile bir sonraki uygulama kullanımı esnasında onları almak kadar WhatsApp çevrimdışı mesajları kaydeder.

★ VE COK DAHA: bir kez ve çok daha az sayıda kişilere Paylaş konumu, Exchange kişileri, Özel duvar kağıdı, Özel bildirim sesleri, Manzara modunda, Hassas mesaj zaman damgaları, e-posta sohbet geçmişi, yayın mesajları ve MMS!
Mevcut sürüm:
2.9.1547
Gereken Android sürümü:
2.1 ve üzeri
Boyut:
8,0M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Ne Aradınız:

  • mesenger apk indir

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ