Android Tetris Oyunu

Android oyun indir
indir

Net çizgilerle bir iki dakikalık yıldırım içinde zamana karşı yarış ve zaman biterse önce mümkün olduğunca çok puan kadar rafa! Tüm yeni özellikler, çarpıcı görsel ve yenilikçi kontrolleri ile, dünyaca ünlü puzzle oyunu bu büküm bir Android telefon ya da tablet-olması gerekir.

“… Mükemmel bir mobil oyun …” (Examiner.com)
“… Tetris Blitz olan çekici kargaşa beni bu bloklar gözlerimi gözyaşı izin vermedi.” (Poligon)

YÜKSEK PUANLARI paramparça
Oyun ve tetik güçlendirmek noktası artırılması Mıknatıs, Lazer ve Zaman Kaydırma gibi, güç-up ile reaksiyonlar. Yeni Güç-up her hafta yayımlanan, stratejik kombinasyonlar sonsuzdur ile!

FRENZY FEEL
Patlayıcı etkilerini yaşamaya ve zor Frenzy modu tetiklemek zaman çift puan kazanın. Net çizgilerle Frenzy kalmak ve puan içeri haddeleme tutmak çarpıcı şelaleler tarafından darmadağın olsun back-to-geri

SİZİN ARKADAŞLAR OYNA
, Yüksek puan kutlayın ve Facebook liderler arkadaşlarınıza geçmiş sinek gibi övünmek. Turnuvalar her hafta yeniden – bu kadar zafer için bir şans her zaman var.

BLITZ YOLUNA
Eğer dokunun ve hassasiyetle parçaları sürükleyin sağlayan yenilikçi “Sürükle ve yer” seçeneği gibi tüm-yeni kontroller ile oyun ücret almak. Özgün kontrolleri tercih ederseniz Ayrıca yıldırım hızlı “One-Touch” denetimleri veya “kaydırın” yerleştirme seçebilirsiniz.

FINISHERS VE GÜNLÜK BLITZ
Son işlemciler ile görsel eğlenceli bir nokta-artırılması, akıllara durgunluk patlamada oyun sonunda izleyin! Ayrıca Bonus Blitz ve Para paketleri, Güç-up demetleri, ve daha fazlası gibi puanı ödülleri ile tahta temizlemek için deneyebilirsiniz.

Eğer Blitz hazır mısınız? Şimdi çılgınlık hissediyorum gel!
Mevcut sürüm:
1.0.2
Gereken Android sürümü:
2.1 ve üzeri
Boyut:
42M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Android Tetris Oyunu, 9.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ