Android Talking Tom Haberler

Android oyun indir
indir

Talking Tom & Ben ünlü TV haber şahsiyetleriyle haline gelmiştir! Onlarla konuşun ve onlar sırayla söylediklerini tekrar eder. Oluşturun ve aralarındaki komik konuşmaları kaydetmek.

LÜTFEN DİKKAT: Aygıtınız için en iyi grafik kalitesi elde etmek için ek 4-15 MB indirmek için gerekli olacak ilk kez uygulamayı çalıştırırken.

Ayrıca kişisel videolar yükleyerek uygulamayı özelleştirebilirsiniz! Sadece kamera ile video kaydetmek veya resim galerisi sizin mevcut videoları birini seçmek için app TV düğmesine basın. Kişisel video app sonra, video Tom & Ben yorum yapmak. Ve tabii ki konuşmayı kaydedebilirsiniz ve görmek için arkadaşlarınızın tüm video göndermek.

Sen Talking Tom & Ben ya … ile yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz sadece karıştırmak veya ekranı çekin ve bunları komik şekillerde birbirlerini kızdırmak izleyebilirsiniz.

★ ★ ★ ★ NASIL OYNANIR ★ ★
✔ Tom & Ben konuşun ve onlar sırayla tekrar eder.
✔ onların sandalye düşme olun Tom & Ben Poke.
✔ Swipe Tom & Ben onların sandalyeler etrafında dönebilen yapmak.
✔ köpek pençe düğmesine basın ve Ben bir boks eldiveni silah veya bir oyuncak dart tabancası ile Tom rahatsız edecektir.
✔ kedi pençe düğmesine basın ve Tom bir su tabanca, havalı korna ya da bir oyuncak üfleme tabancası ile Ben rahatsız edecektir. Bu animasyonlar elde etmek için uygulamayı yükseltmek zorunda.
✔ Tom & Ben güreş yapmak için çapraz kılıç düğmesine basın.
✔ TV’de çalınıyordur videoları özelleştirmek için TV düğmesine basın. Kamera ile videolar kendinizi kaydedin veya Resim galerisine mevcut videolardan birini seçin.
✔ Video kaydetme ve YouTube, Facebook bunları paylaşmak veya e-posta veya MMS ile gönderebilirsiniz.

★ ★ ★ ÖNEMLİ ★ ★ ★
Tüm animasyonları görmek istiyorsanız ✔, sen tam sürümünü satın almak veya bir teklif tamamlamak zorundasınız.
Eğer app banner reklamları kaldırmak istiyorsanız ✔, sen tam sürümünü satın almak zorunda.

★ ★ ÖDENEN EK OLARAK ★ EKSTRA ÖZELLİK ★ ★ ★
✔ ayarları ON Çocuk Dostu Modu kapatın ve tüm yerlerde kaldırmak yürümeye başlayan çocuğunuzun içinde kaybolabilir (video kayıt, bilgi ekranı vb.)
Mevcut sürüm:
1.0.2
Gereken Android sürümü:
2.1 ve üzeri
Boyut:
9,3M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ