Android Şişe Çevirme Oyunu

Android oyun indir
indir

Facebook ve twitter sayfalarımızı mutlaka takip edin, sizden gelen oyun içi sorularını uygulamamıza eklemek istiyoruz ve sizden gelen soruları Facebook aracılığıyla sizden alabiliriz. İleriki uygulamalar ve uygulama geliştirmeleri için mutlaka bizi takip edin.

Nasıl Oynanır?

Oyuna girildiğinde her şey görülecektir, oyun içinde hata yaparsanız uygulama sizi yönlendirecektir, fakat yinede kısaca açıklama yapalım.

1: Kaç kişi oynayacaksanız, kişilerin ismini tek tek yazıp “Kişi Ekle” butonuna basınız.. Yanındaki “Sonuncuyu Sil” yanlış isim ekleme yapılması durumunda en son kaydettiğiniz kişiyi oyuncu listesinden çıkartır.
2: Oyuncuları listeye ekleyip hazır olduğunuzda, soru kategorileri arasından kategori seçmelisiniz, Uygulamanın şuanki halinde 3 adet kategori var, bu kategoriler kolaydan zora göre sıralandırılmıştır. Bir oyun anında, en az bir kategori olmak üzere istediğiniz kadar kategori seçebilirsiniz.
3: Seçtiğiniz kategorileri Sıfırlamak için “Sıfırla” butonuna basmanız yeterli.

Güncellendi
15 Ağustos 2013
Boyut
2,2M
Yükleme sayısı
1.000 – 5.000
Mevcut Sürüm
1.1
Gereken Android sürümü
1.5 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Ne Aradınız:

  • şişe çevirmece indir

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ