Android Real Racing 3

Android oyun indir
indir

Gerçek Yarış 3 mobil yarış oyunları için yeni bir standart ayarlar – gerçekten iman için deneyimli olması gerekir.

** Bu üstün kalite son derece ayrıntılı bir oyundur. Cihazınızda boş alan en az 1.7GB olduğundan emin olun. **

Öncü yeni özellikler resmi lisanslı şarkıları, genişletilmiş 22-otomobil ızgara, ve Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti ve Audi gibi yapımcıları üzerinde 45 titizlikle detaylı araba bulunmaktadır. Artı, arkadaşlarınızla yarış Multiplayer ™ (TSM) teknolojisi Shifted gerçeklik-bükme Zaman başka bir boyuta tekmeleniyor.

GERÇEK CARS
Henüz araba Real Racing en büyük liste sunan Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti ve Audi gibi yeni üreticilerin kaçırmayın. 45’in üzerinde yoğun detaylı yarışçılar jantlar atın ve otantik bir 22-araba yarışı ızgara üzerinde yeteneklerinizi test – mobil ilk kez.

GERÇEK TRACKS
Real Racing serisi için başka bir ilk olarak, Mazda Raceway Laguna Seca, Circuit de Spa-Francorchamps, Silverstone, Hockenheimring, ve daha birçok dahil olmak üzere dünya çapında en iyi yerlerde, birden fazla yapılandırmaları gerçek parçaları tam bir sanatçısını lastik yakmak.

GERÇEK KİŞİ
Onlar çevrimdışı olsanız bile – daha önce gördüğünüz hiçbir şey gibi, bizim yenilikçi Zaman Multiplayer ™ zaman, ırk herkes sağlar Shifted! Her kariyer etkinliği Facebook arkadaşlarınızdan tam etkileşimli AI-kontrollü zaman kaydırmalı sürümlerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen diğer oyuncular ile doludur.

Zamankinden daha fazla seçenek
Fincan yarışları, elemeler, dayanıklılık sorunları ve drag yarışları gibi 900 olaylar üzerinde yarışın. Performansını arttırmak için otomobil parçaları yükseltme. Kamera açıları çeşitli aracılığıyla harekete bakın ve kişisel tercihinize kontrolleri ince ayar.

PREMIER RACING DENEYİMİ
Dikkat çekici yeni MintTM 3 Motor, Gerçek Yarış 3 özellikleri kalıcı araç hasar, tam işleyen dikiz aynası ve bir süper gelişmiş yarış gerçeklik dinamik yansımalar Powered by. Tüm zamanların en gelişmiş çapraz-platform sosyal ve rekabetçi yarış topluluğu ile zengin, next-gen oyun keyfini çıkarın. Gerçek Yarış 3 hepsini sunar.

Herkes, her yerde kesin bir yarış deneyimi hoş geldiniz.

NOT:
Cihazınızı bu oyunu kaldırırsanız Sizin kaydettiğiniz ilerlemeyi kaybolur.
Mevcut sürüm:
1.0.59
Gereken Android sürümü:
2.3.3 ve üzeri
Boyut:
6,1M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Android Real Racing 3, 10.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ