Android Ralli Yarışı

Android oyun indir
indir

Cep Ralli eski okul ralli yarış oyunları ve akıllı cihaz deneyimleri hem en iyi birleştirmek için bir girişimdir. Çarpıcı görsel grafik, gerçekçi henüz sürücü eğlenceli araba fizik, elinizin avuç tüm. Sizinle her yerde, her zaman ralli yarış al!

Özellikler:

* Dağlar, kıyı şeridi ve antik kent kalıntıları dahil olmak üzere çeşitli muhteşem sahneleri bulunan Son derece ayrıntılı ve kesin yapılan araba modelleri, güzel ve görsel olarak ikna edici yarışlarını.

* Gerçekçi ve eğlenceli her ikisi de dikkatlice ayarlanmış araç fizik. Asfalt, çakıl ve çim de dahil olmak üzere birden fazla toprak yüzey özellikleri. Her araç benzersiz sürüş özellikleri vardır ve ırkların kazanan ile gelişecektir.

* 4 kontrol modları (Xperia (TM) Play gamepad dahil olmak üzere) ve 3 kamera açıları (oyun içi toggleable) seçim için.

* Güç ayarlanabilir AI rakipleri. En fazla 4 araba bir oyunda aynı anda yarışabilir.

* Tekrar Modu Tanıtımı. Bir saç tokası arkadaşlarınıza açmak ve göstermek istiyorum yapıyor mükemmel bir güç kayması Yapılan? De kendi sürüş tekniği hayran ve daha sonra görmek istiyorum mümkün değildir yarışmaya işgal? Tekrar Modu için cevap! Tekrar kameralar iyi açılardan bütün olay kayıt, her parça için özel ve sizin için geri oynarlar.

* 2 ana oynamak için oyun modu: Challenge modunda ve Tek yarışı modu. Ek araba ve parça zorluklar kazanan ve Tek Yarış modunda seçilecek ile kilidi olabilir.

* Cep Ralli sadece 25 MB indirme gerektirir. Hi-end cihazlar sorunsuz oyun çalıştırmak için gerekli değildir. Yükleme bu APP başlatılması ve sürüş tekerlek kapma arasında tam anlamıyla saniye yüzden hızlı! Istediğiniz zaman istediğiniz yere, yarış ralli!

Bu Cep Ralli serbest LITE sürümüdür. Tam sürümü satın alınabilir:
Mevcut sürüm:
1.0.2
Gereken Android sürümü:
2.0.1 ve üzeri
Boyut:
25M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Android Ralli Yarışı, 4.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

One Response to “Android Ralli Yarışı”

 1. kadir diyor ki:

  Süpper Muhteşem Sanki Pcde Oynuyom Tabletimınde Ekranı Geniş Oohh 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ