Android Parketme Okulu Oyunu

Android oyun indir
indir

Otopark Okul sınırlamak için park becerilerini test edecek. Eğer bir profesyonel gibi park edebilirsiniz düşünüyorsanız, bu bunu kanıtlamak için bir şans. Tüm düzeyleri tamamlayın ve gerçekten en iyi sürücü olduğunu arkadaşlarınıza göstermek.

60 Farklı düzeylerde çevrimdışı kullanılabilir ve 3000 den fazla online seviyeleri.

GERÇEKÇİ KONTROLLERİ
Bu oyun sürüş deneyimi hiçbir ödün vardır. Gerçekçi hızlanma, frenleme ve mükemmel direksiyon iyi bir oyun için anahtardır. Otopark Okulu tüm bunları sunar ve size oyun boyunca unutulmaz bir sürüş deneyimi sağlar. Ayrıca, 3 farklı kontrol şemaları (joystick, g-sensor ve direksiyon simidi) her durumda her oyuncu uygun olacaktır.

Yalnız değilsiniz
Sıkı döner ve küçük park noktalar sizin için yeterli değil mi? Otopark Okul görev bile zor ve gerçeğe daha yakın hale getirecek gerçekçi trafik ile birlikte geliyor.

3 STAR RATING
Seviyeleri tamamlamak oyunun ana yeterli değildir. Tüm düzeylerinde “3 yıldızlı rating” kazanarak bir pro kanıtlayın. Eğer bir şey isabet olmadan hızlı sürebilirsin düşünüyorsun? Bakalım.
Mevcut sürüm:
2.4.1
Gereken Android sürümü:
2.2 ve üzeri
Boyut:
3,3M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ