Android Kuran Uygulaması

Android oyun indir
indir

Kur’an Android Android cihazlar için ücretsiz, açık kaynak Kuran uygulamasıdır. Geliştirilmekte olan birçok özelliği vardır. Lütfen bize görüşlerinizi ve özellik istekleri göndermek ve dualarını bize devam edin!

Kur’an Android aşağıdaki özellikleri sağlar:
– Güncelleme Endeks
– Gapless ses çalma
– Ayah Bookmarking
– Ayah payı
– İbn katheer ve Saady Tefsir
– Ses recitations desteği (ses araç almak için ekrana dokunun) vurgulama ile streaming ve yükleme için kullanılabilir.
– arama
– Beta: gece modu
– Beta: ses tekrarı
– Kristal berraklığında Madani uyumlu görüntüler.
– Birçok farklı dilde çeviri (şu anda Arapça Tafseer, İngilizce Sahih Uluslararası Tercüme, Fransızca, Almanca, Endonezyaca, Malayca, İspanyolca, Türkçe, Transliteration, Boşnakça, Rusça, Bengalce, Kürtçe, Somalice, Hollandaca, Swahili, Malayalam, Azerice, Tamil daha yakında, ve Urduca).

* Not * Lütfen – Bir telefon görüşmesi (aksi halde oynamaya devam edecekti) geldiğinde biz ses çalma durdurmak böylece biz telefon durumunu izinleri gerekir. Ayrıca, biz en android telefonlarda olmayan sdcard bellek sınırlaması nedeniyle veri indirmek için internet gerekir.

Kur’an Android açık kaynak kodlu bir proje olduğundan, kolay herkes katkıda bulunmak ve proje geliştirmek için yapar. biz de Kuran Android piyasadaki en iyi Kuran uygulama haline getirmek için önerilerinizi işitme açıktır.

Mevcut recitations:
Abd El Basit – Abdul Basit Mujawwad – Abdullah Basfar – Abdurrahmaan As-Sudais – Ebû Bekr Ash-Shaatree – Alafasy – Ghamadi – Hani Rifai – Husary – Husary Mujawwad – Hudhaify – Maher Al Muaiqly – Minshawy – Minshawy Mujawwad – Muhammed El Tablaway – Muhammed Ayyoub – Muhammed Jibreel – Saood Ash-Shuraym – İbrahim Walk

Fiyat: Ücretsiz(İngilizce)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Ne Aradınız:

  • SERVER İLETİŞİM KURAN APK İNDİR

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ