Android Kral Penaltı Futbol Oyunu 2014

Android oyun indir
indir

Kral Penaltı Oyunu

KralOyun™ Futbol Oyunları’nda en çok oynanan (93 milyon kez) Kral Penaltı Oyunu artık cebinizde! Futbolcu ve kaleci olarak hünerlerini mobil alemde göster, kupayı kap!

Oyun üç ülkenin ligi ile başlamaktadır. İngiltere, Türkiye ve Almanya ligi. Oyna tuşuna bastıktan sonra ekranda takımını seçebilirsin. Ligdeki rakiplerinden daha fazla gol atıp kupayı kazanırsın. Attıgın her gol için puan kazanırsın. Yediğin goller de puan kaybettirir.

Oyun kontrolü: Göstergeler ile topun yüksekliğini, yönünü ve hızını ayarlayabilirsin. Ekrana basarak durdurmalısın. Kaleye geçtiğinde topun gideceği yön tahmini olarak kısa süreliğine kale içerisinde gösteriliyor. Zamanında o yere dokun ve kalecinle topu kurtar.

Özellikler:
– Tamamen ücretsiz oyun
– Akıl dolu ve basit oyun prensibi
– Futbolcu ve kaleci olarak oynayabilme
– 3 ülke 54 takım
– Ekrana basit tek tıklama fonksiyonu

KralOyun içeriğimiz; kızlar için yemek, pasta, giysi ve giydirme, bebek, bakıcı, sevgi, dekorasyon, restoran ve garson oyunlarını kapsıyor. Erkek oyuncularımız için de yarış, motor, dövüş, futbol, araba, park, bombacı, 3D, motor, bilardo, hapis, kaçış oyunları bulunuyor. Futbol oyunlarında özellikle, 3d futbol, futbol menajeri, kaleci, serbest vuruş oyunları, online futbol, birebir futbol, mmo futbol oyunları bulunur. Yetişkin oyuncularımız da bilardo, iskambil, balon patlatma, golf, garip, arabul, çiftlik ve yönetim oyunları ile güzel vakit geçirebilirler. Çocuklar için de eğitici, öğretici oyunlar ve boyama, matematik oyunlari yer almaktadır. Mobil oyunlarımız arasında tüm bu katagorilerin yanında, run, robot jump,macera, kaçış, zıplama, koşma, platform, şeker, tatlı, prenses, saç bakım, berber, kuaför, dişçi, doktor, moda, hamam, komik, eğlenceli, kedi, köpek, fotoğraf, resim, kamera, ofis, lan, wifi, çoklu multiplayer, bombalama, savaş, dövüşme, iki kişilik, 3 boyutlu oyunlar yer almaktadır.

KaiserGames şirketimiz başta KralOyun.com, Spielaffe.de, KibaGames.com ve diğer oyun portalları ile tüm dünyada, ülkesinde lider olmaya devam etmektedir. Portallarımızda aile güvenliğine önem vermemiz nedeni ile de çeşitli sertifikalara hak kazanmış bir anlayışa sahibiz. Bu anlayış çerçevesinde geliştirdiğimiz ve yayınladığımız seçilmiş oyunlardaki kaliteyi, mobil uygulamalarımıza da yansıtmaktayız. Haydi sen de aramıza katıl ve renkli eğlenceli dünyamızda güvenle eğlen!

Web versiyonlarımız için şu sayfalara uğramalısın: KralOyun.com, SpielAffe.de, KibaGames.com, JuegosMonitos.com, GiochiScimmia.com, SpelletjesApen.nl, IgrMore.ru, GraMalpa.pl, SpillApe.no ve JeuxSinge.fr.

Güncellendi
31 Ekim 2013
Boyut
16M
Yükleme sayısı
50.000 – 100.000
Mevcut Sürüm
1.0.3
Gereken Android sürümü
2.2 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Android Kral Penaltı Futbol Oyunu 2014, 2.5 out of 10 based on 2 ratings

Ne Aradınız:

  • kral penalti apk
  • kral penaltı 2014 apk
  • kral penalti cekme hileli apk
  • penaltı oyunu 2014 indir

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ