Android Jetpack Joyride

Android oyun indir
indir

Bir yolculuk için gidiyoruz – MEYVE NINJA yaratıcıları!Dünyanın en sıcak mobil oyunlarından biri şimdi Google Play’de ücretsiz olarak kullanılabilir!

** Kazanan **
– Pocket Gamer – En İyi Aksiyon / Arcade Oyun 2012
– Pocket Gamer – 2012 Yılı Genel Oyun
– 2011 Gamasutra Mobil Oyun
– Oyun Devrim İyi Mobil Game 2011
****

Şimdiye kadar yapılmış en havalı jetpacks bir seçim ile uygun ve Barry Steakfries, macera için tek yönlü gezi sevimli kahraman olarak göklere almak!Dünya çapında bir fenomen meyve ninja yaratıcıları aksiyon dolu Jetpack Joyride, hiç Halfbrick en çok beklenen Android oyun geliyor!

****
“Jetpack Joyride, oldukça basit, inanılmaz bir oyun.” – IntoMobile

“Tüm iyi mobil oyunlar gibi, Jetpack Joyride cezai basittir.” – Kotaku

“Tüm hesapları bir mucize.” – PocketGamer
****

O bilim zalimler pençesinden deneysel jetpacks benimsemek için gizli bir laboratuvar için tatili olarak Barry katılın. Havalanma sonra, sadece yükselmek için ekrana dokunun ve inmeye bırakın, daha yüksek ve daha yüksek puan doğru uçarken mermi, kabarcıklar, gökkuşağı ve lazerler aşağı yağmur!

Bu dağılım Meşru Araştırma kötü bilim adamları efsanevi Makineli Tüfek Jetpack ile başlamak gerekir, ancak her oyun boyunca size Stash içinde para kazanmak ve yeni dişli satın almak için para ve eksiksiz misyonları toplamak olacak! Orada geri almak sonra öğeleri en sevdiğiniz jetpack, şık kıyafeti ve stok Pick up!

Bir dokunmatik kontrolleri ile tüm oynanabilir – hız ve Lil ‘Stomper, Kar Kuş ve Çılgın acayip Teleporter, mevcut araç alıcılar sadece bir seçim kullanarak güç bir destek alın.

Hayatta kalmak, funky almak ve Jetpack Joyride kendinizi kaybedersiniz. Böylece dünya her zaman, görmek ve yapılacak çok şey ve yeterli jetpacks daha var! Her zaman olduğu gibi, Barry Steakfries sağlayacaktır!

Mevcut sürüm:
1.3.5
Gereken Android sürümü:
2.2 ve üzeri
Boyut:
30M
Fiyat:
Ücretsiz
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ