Android İslam Go Launcher Tema

Android oyun indir
indir

Desteklenn Telefonlar HTC bir X, Samsung Galaxy Tab, Sonny Ericsson Xperia, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Nexus, Sony Ericsson Xperia mini Test Edildi

İslam Go Launcher Tema alın! Bu İslami Android tema uygulaması iyi telefonu güzelleştirmek ve İslam için sevgi göstermek için tasarlanmıştır.

Android tema değiştirme, eğer sıfır vardı! İslam’ı iyi sembolleri ile telefonunuzun ana görünümünü Giysi ve diğer farklı kılar. Bu her Müslüman kendi telefon olması gerektiğini en iyi android tema temalarından biridir.

İslam Go Launcher Tema iki İslami duvar kağıtları, ana ekran ve app çekmece için diğeri için oluşur. Diğeri yeşil süs eşyaları, İslami duvar sanat eseri ve Allah’ın yeşil bir işareti ise birincisi, Allah’ın altın işareti ile iyi tasarlanmış bir görüntüdür.

Özel dock arka plan ve bu ücretsiz İslam tema simgeleri de Kur’an’a göre yaşamak gerçek inananlar için dekore edilmiştir. Tüm uygulama simgeleri İslam süslemeleri ile yeşil bir çerçeve var varsayılan simgeleri dışında güzel cami ile kendi arka plan var. Bu tema diğer tüm simgeleri yeniden dekore edilir, ev düğmesine bir cami ile değiştirilir ve hilal bir görüntü yeni uygulamalar için yerleştirilir.

İslam Go Launcher Tema nasıl kurulabilir:

1. GO Launcher EX en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun! (Indirmek için ara “GO Launcher EX”)

2. Tema Uygula: MENU-> Temalar-> Installed-> seçin “İslam Go Launcher Tema” -> Uygula

Sizin İslam dinine gurur duyun ve İslam Go Launcher Tema indirin.

Tanrı dışında hiçbir Tanrı ancak Allah ve Muhammed (sakladı takipçileri ile Mekke’den Medine’ye göç eden) onun peygamberidir var!

Not: Bu uygulama periyodik bildirim çubuğunda Airpush ve / veya Leadbolt reklamlar sunacak. Ayrıca kaldırmak kolay kısayol simgesi oluşturabilir.
Mevcut sürüm:
1.0
Gereken Android sürümü:
2.1 ve üzeri
Boyut:
2,5M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Android İslam Go Launcher Tema, 10.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ