Android Gun Club 3: Virtual Weapon Sim

Android oyun indir
indir

Dünyanın en iyi silah inanılmaz bir cephanelik ile aralığı götür. Gun Club 3 çarpıcı görsel ve eşsiz detaylar zorlu, bağımlılık oyun birleştiren, eksik olan tek şey barut kokusu olduğunu.

En çok satan Gun Club serisinin en yeni sürümü, Gun Club 3 zamanların en popüler silah simülatörü heyecan yepyeni bir dünya getiriyor.

Eşsiz GERÇEKÇİLİK
Yüksek etkileşimli 3D silah modelleri ayrıntılı. Her silah, tam olarak faaliyete gerçek dünya balistik özellikleri ve panned olabilir, yakınlaştırılmış ve ayrıntı her açıdan yakalamak için döndürülmüş.

İLERİ KİŞİSELLEŞTİRİLMESİ
Özel-fit farklı ekleri yüzlerce ile silah. Bombaatar için lazer için kapsamları itibaren, Picatinny raylı sistem hayal edebileceğiniz herhangi bir yük-out için izin verir. Camo seçenekleri çok sayıda ile birleştirin ve silah özelleştirme olanaklar sınırsız.

İNTERAKTİF ARALIKLARI
Rehine kurtarma korkunç zombi kıyamet için uzun mesafe nişancı için, farklı bir dizi senaryolar çok sayıda silah ateş. Ve gerçek çekim titiz için klasik hedef aralığı vardır. Hiçbir zaman sınırları, hiçbir puanları, sadece siz ve silah.

TOP İÇİN RISE
Rekabet Modu ile dünyanın en iyi atıcılar bazı karşı kapalı kare. Nihayet Aralığı Cetvel olarak taç kadar turnuvanın her turda üzerinden yol vur.

TAZE İÇERİK
Benzersiz günlük çalışma ile her gün, yeni silahlar, aralıkları, aksesuarlar, başarıları, liderler ve yakında-to-be-serbest çoklu oyuncu meydan okuma modu, Gun Club 3 yapmak için yeni bir şey her zaman vardır. Içeren normal tema paketleri

TABLET DESTEK
Gun Club tam tablet desteği ile çalınacak içindir yolu oyna – diğer Android cihazlardan genelinde ilerleme almak ve eylem devam!

Tüm zamanların en iyi silah sim sadece daha iyi aldı. Eğer meydan okuma için hazır mısınız?

Gun Club 3 oynamak için ücretsizdir ve hiçbir in-app alımları ilerleme gerektirir. Kullanıcılar gerçek para ile ürünleri satın almak için seçeneğiniz vardır. Bu alımları Cihazınızın işletim sistemi ayarları ile devre dışı bırakılabilir.

Güncellendi
3 Aralık 2013
Boyut
138M
Yükleme sayısı
100.000 – 500.000
Mevcut Sürüm
1.1.2
Gereken Android sürümü
2.2 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Ne Aradınız:

  • gun club 3 hileli apk
  • gum club 3
  • gum club 3 hileli
  • tablete silah oyun indir

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ