Android Elite Force Oyunu

Android oyun indir
indir

Elite Force 4 savaşları (oyun) oluşur:

1. ELITE FORCE

Bu ilk savaş olarak, elit kuvvetlerinin savunma ekibinin gizli bir üyesi. Senin görevin saldırılara karşı istasyonu müdafaa etmektir.

2. DELTA FORCE

Bu arcade tarzı savaşta, Delta güçlerinin bir üyesi ve bir humvee askeri aracın kontrolünü almış ve isyancı ordudan kaçış için çalışıyor. Senin görevin yapmak için, kaçmak için isyancı komando, motosiklet suikastçılar, keşif devriye, tank ve savaş helikopteri helikopter mücadele etmek gerekir.

3. SAYAÇ SIEGE

Bu 3. savaş olduğunu. Kule savunma bir karışımı, bir savaş oyunu gerçek zamanlı strateji ve arcade. Bir kule kule komutanı. Senin görevin
piyade, tank ve roket oluşan isyancı güçlerin istila karşı kenti savunmak için.

4. SAVAŞ SAVAŞ

Bu 4. savaşta, Sen Ordu Komutanı terfi edilmiştir. Senin emrinde, Tüfek Erkekler, Keskin Nişancı Deniz, Alev Deniz ve Roket Marines de var. Bu Savaş Yaş olarak aynı tarz bir Gerçek Zamanlı Strateji savaş olduğunu. Her deniz dağıtmak için farklı beceri ve maliyetleri farklıdır. Sen düşmanın Komuta Merkezi yenmek için uygun strateji ve taktikler gerekir.

5. DESERT STORM SAYAÇ STRIKE (YENİ: May 3, 2012 eklendi)
(Bağlantı Düğme indir)

Bu Android Counter Strike 1.6 son derece basitleştirilmiş versiyonu simüle etmek için bir First Person Shooter 3D oyun. Sonsuz bir arazi sadece basit bir haritası vardır. Bu 3D dünya ve av terörist yürümek ve bomba etkisiz hale olabilir. Sen Sayaç Terör, hiçbir takım arkadaşları olarak oynayabilirsiniz. Eğer takım hayatta kalan son üyesi olduğu fikri Front Line Komando gibidir.

Eğer Seçenekleri ekranında ayarlayabilirsiniz terör botlara karşı oynamak.

Arsa Eğer bomba ekiyorsunuz bir çöl fırtınası Phoenix Teröristler savaş gönderilen Sayaç Terör biriminin elit bir kuvvet son üyesi olmasıdır. Senin görevin bomba etkisiz hale getirmeye ve teröristlerin öldürerek tehdidi yok etmek olduğunu. Bomba dikildi sonra onu bulmak ve etkisiz hale getirmek için 60 saniyeniz var.
Bomba dağıtılmasında eylemi taklit için, sadece 5 saniye için yakın durmak gerekir ve etkisiz hale olacaktır.

Seçenekler düğmesini kullanarak oyunun özelleştirme bütün yeteneklerini karşılamak için sonsuz zor bir oyun

İPUCU:

Sen Elite Force, Counter Siege veya Savaşı Savaş ya ile başlar ve Seviyeleri, Skorlar ve Elmas kaybetmeden oyunlar arasında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. Orta oyun oyun geçiş yapmak için Menü dokunun!

AMAÇ:

Afiş üzerinde yüksek puan için oynamak ve aynı zamanda Başarı Ödülleri için oynamak. Her seviyede sonra, Afiş kontrol ve diğer oyuncular için karşılaştırmak nasıl görmek için Scoreloop düğmeye dokunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yendi ve üst puanı almak için deneyin! Başarılar, aşağıdaki 8 Düzeyleri ulaşmak için Mavi Diamonds toplayın:

1. Gazilik madalyası
2. Bronz Yıldız Madalyası
3. Askerin Madalya
4. Merit Legion of
5. Silver Star
6. Üstün Hizmet Madalyası
7. Üstün Hizmet Çapraz
8. Medal of Honor (En Yüksek ve En Prestijli Ödülü)

Güncellendi
15 Haziran 2013
Boyut
2,8M
Yükleme sayısı
5.000.000 – 10.000.000
Mevcut Sürüm
3.8
Gereken Android sürümü
1.6 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Android Elite Force Oyunu, 6.0 out of 10 based on 2 ratings
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ