Android Dr.Web Anti-virus Light

Android oyun indir

Beğenilen ürünler ilk olarak 1992 yılında piyasaya çıktı lideri Rus anti-virüs satıcı Doktor Web, popüler bir anti-virüs ile virüs ve spam mobil cihazınızı koruyun.
Uygulama işletim sisteminin performansını etkilemez, ve – daha da önemlisi – pil ömrünü azaltmaz. Sen uygulamaya erişmek için basit ve kullanışlı bir masaüstü widget kullanabilirsiniz.
Android için ™ Tracing Origins – – önceki tehditler üzerine bilgi veritabanını kullanarak yeni virüs aileleri tespit sağlayan Dr.Web anti-virüs Işık kötü amaçlı yazılım tespit etmek için benzersiz bir algoritma kullanır. Benzersiz bir rekor her kötü amaçlı program için oluşturulan ve bu örnek davranışı algoritması anlatılmaktadır edilir. Bu, tüm virüs ailesinin yeni değişiklikler tespit verimliliği sağlar ve anlamlı virüs veritabanlarının boyutunu küçültür.
Dr.Web anti-virüs Işık temel özellikleri:
– Sabit anti-virüs koruması ve tehditleri nötralizasyon.Dosya sisteminin anti-virüs kontrolü tüm dosyalar cihazın hafızasında kayıtlı olan gerçek zamanlı modunda tarar dosya Monitör SpIDer Guard tarafından yürütülmektedir.
– Tarayıcı – talep tarama işlemi ile ilgili belirli bir bileşen tarafından gerçekleştirilir. Dr.Web anti-virüs Işık dosya sisteminin hızlı ve tam bir tarama yapın veya sadece kritik dosya ve klasörleri taramak için izin verir.
– Karantina.Algılanan tehditlere silinmiş veya tehdit ile ilgili ayrıntılı bilgileri gözden geçirebilirsiniz nerede, karantina taşınmış olabilir.
– Windows için bir tehdit temsil autorun dosyaları ve Exploit.Cpllnk, kontaminasyondan SD kart koruma.
– Virüs veritabanları için güncellemeleri küçük boyutu sınırlı mobil tarifeler kullanıyorsanız trafik ve para tasarrufu sağlar.
– Anti-virüs operasyon Ayrıntılı istatistikler.
– Anti-virüs koruması (boyutları 1х1 ve 4х1 yönetmek için seçim için iki kullanışlı widget’lar

Mevcut sürüm:
Cihaza göre değişir
Gereken Android sürümü:
Cihaza göre değişir
Boyut:
Cihaza göre değişir
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ