Android CSR Racing

Android oyun indir
indir

En zorlu yarışta hayalindeki aracı yarıştır: terk edilmiş şehrin sokaklarında bir drag yarışı. CSR Racing, yepyeni bir yarış deneyimi oluşturmak için aslına uygun büyüleyici grafikler ile bağımlılık yapan oynayış tarzını bir araya getiriyor.

Audi R8, BMW M3 veya Chevy Corvette aracını turbo, nitro enjeksiyon ve aerodinamik iyileştirmelerle yükseltip daha da zorluk rakiplerini geç. Ve hazır olduğunda, şehri yöneten tayfaya karşı koyma zamanın gelecek.

BÜYÜLEYİCİ GRAFİKLER
Çığır açan bir aslına uygunluk sunan CSR Racing grafikleri, konsollar ile Android cihazınız arasındaki engelleri yıkıyor. Göz kamaştırıcı ayrıntı düzeyi ve yeni nesil aydınlatmanın bileşimi, şu anda pazarda bulunan tüm 1080p konsol otomobil yarışlarına üstünlük sağlıyor.

LİSANSLI ARAÇLAR
Audi, Bentley, BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Mini, McLaren, Pagani ve Nissan’dan resmi lisansı alınmış araçlar; ayrıca Audi R8, Ford GT, Chevrolet Camaro, McLaren MP4-12C, Nissan GT-R, BMW M3 ve birkaç sürpriz de cabası!

EN ZORLU YARIŞ
R8 vs GT-R, Continental Supersports vs SLR McLaren. Senin aracına karşı onların aracı. Düzlükte. Güç, beceri ve taktik savaşı. Doğru devire ulaş ve turbonun devreye girmesini sağla. Ama nitroyu yanlış zamanda aktifleştirirsen mahvolursun.

ARACINI YÜKSELT
Turbo, motor aşamaları, ECU ayarları, yarış lastikleri ve daha birçok özellik içinden seçimini yaparak aracını, sürüş stiline uyacak şekilde stratejik olarak yükselt. Ama unutma: hiçbir araç birbirine benzemez – ince lastikli bir arkadan çekere kaldıramayacağı gücü yükleme.

SÜRÜŞÜNÜ KİŞİSELLEŞTİR
Kişisel plakaları, kişisel giydirmeleri ve orijinal çıkartmaları kullanarak kendi imzanı at.

ŞEHRE HAKİM OL
Yalnız değilsin. Şehri yöneten tayfa seni izliyor, yakında en iyi sürücülerinin karşısına çıkacaksın. Patronlarını yen ve bölgelerini ele geçir. Şu âna kadar her şey yolunda – ama işler göründüğü gibi değil…

—-

Android 2.3 (Gingerbread) ve üzeri gerekiyor.

En son içerik ve özelliklere erişmek ve profilinin yedeklendiğinden emin olmak için çevrim içi oynaman gerektiğini unutma.

LÜTFEN DİKKAT! CSR Racing ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir.
İzniniz olmadan yapılabilecek satın alımları önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” öğesini seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Bu adımdan sonra, her satın alma işlemi öncesinde PIN kodunuzu girmeniz gerekecektir. Lütfen bu seçeneğin yalnızca Android OS 3.x ve sonraki sürümleri için geçerli olduğunu aklınızda bulundurun.

CSR Racing, NaturalMotion Games tarafından üretilmiştir
Mevcut sürüm:
1.1.5
Gereken Android sürümü:
2.3.3 ve üzeri
Boyut:
148M
Fiyat:
Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Android CSR Racing, 2.0 out of 10 based on 1 rating
You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ