Android Çizim Programı Markers

Android oyun indir
indir
Marker basit , çoklu , basınca duyarlı çizim uygulaması . Bazı özellikleri şunlardır :

Çoğu Android cihazlar ile çalışır Basınç hassasiyeti : Parmağınızla veya kapasitif stylus dahacamını dokunur gibi , Marker kalın bir çizgi çizecektir . NOT : Bu ​​Markers cihazınızın dokunmatik panel ayarlamak için sürekli çizim , bir iki dakika sürebilir , bu yüzden sabırlı olabilir ! ( Cihazınızın etkin kalemi varsa ,Galaxy Note veya HTC Flyer gibi ,gerçek kalem basınç yerine kullanılır . )

Multitouch boyama : İki parmak iki satır , üç üç yapmak , ve böylece , cihazınızınsınırlarına kadar (genellikle 5 eşzamanlı dokunuşlar telefonları için 10 tablet için ) yapmak .

Çocuk – dostu arayüzü : Her kalem boyutu ve renkli ekran değil, çoklu çizim ( örneğinekranınkenarlarında çocuk eller gibi ) kazara dokunuşlar boyama herhangi küçük parmaklarını engel anlamına gelir .

Başkaları ile iyi oynar : Diğer uygulamalar için çizimler paylaşın , ve bunların üstüne çizmek için Belirleyicilerinin içine görüntüleri paylaşabilirsiniz .

Güncellendi
1 Ocak 2014
Boyut
301k
Yükleme sayısı
100.000 – 500.000
Mevcut Sürüm
1.2.2
Gereken Android sürümü
2.0 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Ne Aradınız:

  • apk çizim programi

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ