Android Araba anahtarı alarmı kilidi

Android oyun indir
indir

Yeni Araba Anahtarı Alarm Kilidi uygulama çok ilginç ve bağımlılık yapar.
Oto Anahtar Alarm Lockwill arkadaşlarınız size telefonunuzla araç kilidini düşünüyorum! Yapmak
Oto Anahtar Alarm Kilidi ile oynayın ve araç alarmı anahtarı bozmadan istediğiniz kadar birçok kez eğlenin.
Arkadaşlarınıza bu uygulamayı paylaşmak ve onların reaksiyonları ile eğlenin.
Bu uygulama eğlence amaçlıdır.

ÖZELLİKLERİ
* Oto Anahtar Alarm Kilidi HD çözünürlüklü telefonlar için tasarlanmıştır. Araba alarmı tuşları resimlerin görüntü kalitesi geliştirilmiş ve cep telefonları için optimize edilmiştir. Bu piyasada bulabileceğiniz en iyi kalitedir.
* Oto Anahtar Alarm Kilidi ayarlanabilir ve maksimum telefon ses seviyesinde büyük etkinliği için optimize edilmiştir yüksek kaliteli ses içerir. Döngü sesleri herhangi bir çarpıtma ya da hatalar olacak, tüm sesleri sorunsuz oynanır.
* Oto Anahtar Alarm Kilidi daha iyi bir deneyim için en yüksek değeri için telefonunuzun birimde dönecek.
* Oto Anahtar Alarm Kilidi sizin için büyük ve eğlenceli bir uygulama, artık titreşim ve ekran sallamak etkileri ile geliştirilmiştir. Deneyin, onunla oynarken seveceksiniz.
* Oto Anahtar Alarm Lock veya titreşim ve ekranda titreme etkisi kapalı açabilirsiniz bir ayarlar menüsü vardır.
* Kolayca özel “Paylaş” menü seçeneği ile arkadaşlarınıza Oto Anahtar Alarm e-posta ile Kilit, SMS, Twitter ve Facebook paylaşabilirsiniz. Onlar da eğlenceli olabilir bu yüzden onları bu yeni ve serin araba alarmı anahtar simülatörü uygulama hakkında bildirin.
* Sürekli alarm sesi için parmak araba anahtarı üzerinde basılı tutun.

YASAL UYARI
Biz uygulamaları oluşturmak seviyorum ve onları sonsuza kadar uzak tutmak istiyorum. Geliştirme Bu Ücretsiz uygulamadan bazı gelir elde etmek reklam şirketleri kullanıyor çalışmasını sağlamak için. Biz cihazınızda birkaç simgeler ve tarayıcı gibi push bildirimleri bazı imi bağlantılar katacak.
Bazı anti-virüs programları bu reklamların size bildirir, biz mükemmel güvenli olduğunu sizi temin etmek istiyorum, hiçbir virüs bu nedenle bu nedenle kötü oran bize etmeyiniz yoktur. Biz kişisel bilgilerinizi herhangi kullanmayın. Için opt-out bu uygulamayı silmek veya varsa reklamları sürümü hiçbir satın alabilirsiniz. Teşekkürler!

TİCARİ MARKALAR VE TELİF HAKLARI
Bu uygulama ile bağlı veya herkes tarafından desteklenmemektedir. Tüm resimler, metinler ve fikirler yazarların kendileri tescilli ticari markalarıdır.
TELİF HAKKI © – 2013 Super Cool Oyunları – BİZİM EKRAN, ICON KOPYA YA DA İZNİ OLMADAN BİZİM YAZILIM çoğaltmak değil! Telif Hakkı İhlali Google Play’de ciddi bir suçtur!

Daha fazla soru veya geribildirim bize bir e-posta göndermek için, biz sadece ciddi sorulara cevap verecektir.

Güncellendi
19 Ağustos 2013
Boyut
1,1M
Yükleme sayısı
500.000 – 1.000.000
Mevcut Sürüm
1.6
Gereken Android sürümü
2.2 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ