Android Angry Birds

angry birds


Angry Birds yaşam tehlikede. Yumurtalarını çalan açgözlü domuzlar intikam saçmak.Domuz ‘savunmasını yok etmek için her kuş benzersiz güçler kullanın. Angry Birds fizik tabanlı oyun ve tekrar değeri saat zorlu sahiptir. Her seviyede mantık, beceri, ve çözme gücü gerektirmektedir.

Eğer oyunda takılıyorum, sen Mighty Eagle satın alabilirsiniz! Mighty Eagle sınırsız kullanım verir Angry Birds in-app satın alma bir kerelik olduğunu. Bu olağanüstü yaratık hasara yol açıyor ve unutulmaya yüz sinir bozucu domuz şut gökten süzülür. Bir catch sadece var: sadece bir kez saatte bir düzeye geçmek Mighty Eagle yardımı kullanabilirsiniz. Mighty Eagle da tüm yeni oyun hedefleri ve başarıları içerir!

Mighty Eagle ek olarak, Angry Birds artık güç-up var! Gizli içerik kilidini açmak için kuşların yetenekleri ve üç yıldızlı düzeyi artırın! Angry Birds şimdi şu inanılmaz güç-ups var hedefleme lazer Sling Kapsam, Kral maksimum flinging güç Sling, supersize sizin kuşlara Süper Tohumlar ve yere domuzların savunmalarına sallamak Birdquake!

Sürümü 3.0.0 yenilikler:
Birdday kutlu olsun! Angry Birds üç dönüm olduğunu inanıyor musun? Biz emin olamazsın! Pembe Kuş – 30 yeni seviyeleri, birdday kek, ve hiç bubbliest kuş ile kutlayın! Ama pasta için dikkat – bu bir yalan değil, ama BÜYÜK bir yumruk paketleri!

15 yeni “Birdday Partisi” düzeyleri ve bazı patlayarak lezzetli kek Party!

15 yeni Bad Piggies temalı düzeyleri Pop domuzlar!

Pembe Kuş merhaba deyin!
Mevcut sürüm: 3.0.0
Gereken Android sürümü: 2.2 ve üzeri
Boyut:28M
Fiyat:Ücretsiz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ