3D Uçak uçuş simülatörü

Android oyun indir
indir
Eğerhavacılık sektöründe çalışan bir rüya var mı? Kariyer bu serin yeni 3D uçuş simülatörü oyun burada kapalı alalım . Bu 3D uçuş oyunu dört farklı uçakların pilot koltuğuna kendinizi koymak için bir şans . 3D Uçak uçuş simülatörü güvenli bir şekilde hava ve daha fazla içine yere pilot uçak zorunda gerçekçi bir uçuş simülatörü oyunudur ! . Uçuş kontrol zaten size uçağı izni vermek oldu. Ve bir Airbus A321 gibi büyük bir uçak uçmayı ilk ipler öğrendikten sonra , değişikliği bir Boeing 727 , Boeing 747-200 ve Boeing 737-800 kontrolleri almak olsun . Bu ücretsiz uçak oyunda 20’den fazla uçak misyonları ile yeterli uçuş saati daha fazla olacaktır .

Bu yeni android uçuş simülatörü iniş pratik ve uçak kalktıktan için mücadele edecek . Bu uçuş sim 3D oyunun zorluk, sizin yere güvenli bir şekilde ticari uçak almak için zaman sınırı miktarda olmasıdır . Ve iniş ve kalkış bu 3D uçuş oyunu ile öğrenmek gerekir hepsi bu kadar değil , orada taksi havaalanına uçak ve havaalanı hangar nasıl biliyor uçak pilotları için bir ihtiyaç vardır .
Eğer yakından uçuş kontrol gelen yönergeleri izlemeniz gerekir gökyüzünde en başarılı uçak pilotu olmak. Yani gitmek gerekir ne yönde biliyorum .

3D Uçak uçuş simülatörü – oyun özellikleri
– 20 farklı uçak misyonlar – iniş kalkış, ve daha fazlası.
– Yeni geliştirilmiş uçak fizik .
– Kokpit görünümü için görünümünüzü değiştirin.
– Bir Airbus A321 , Boeing 727 , Boeing 747-200 ve Boeing 737-800 Fly
– Zaman zorluk, sizin çevrenizdeki gökyüzünün sahne zevk verebilir ama zaman yanınızda değil. Zaman biterse önce uçak aşağı getir!
– Gökdelenler ya da başka da imdat, imdat dikkat edin ve bu uçuş kariyer için iyi değil .
– Senin uçak arazi ve yola çekmek için farklı havaalanı .
– Yeni havacılık misyonlar takip edecek .
– Yeni uçaklar eklenecektir.

Gökyüzünde senin uçak tutmak çok zor bir görev olabilir ! Bir uçak pilotu olarak gerçekten büyük bir ticari uçak mücadele nasıl bir duygu yaşayacaksınız . VascoGames bu nedenle 3D havaalanı uçuş simülatörü getirmek için mutludur . Bu yeni bir android uçuş simülatörü , bu serin yeni 3D uçuş oyuna zevk umuyoruz . Eklemek olacak yeni seviyeleri ve yeni uçak hakkında tutmak kadar güncel Facebook ya da Twitter’da bizi takip edin !

Güncellendi
9 Aralık 2013
Boyut
18M
Yükleme sayısı
5.000.000 – 10.000.000
Mevcut Sürüm
1.5
Gereken Android sürümü
2.0.1 ve üzeri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You can Cevap Yazın, veya öncekikonularımıza bir göz atın

Cevap Yazın

Designed for Military Boots
Oyun oyna
oyun

Sitemizdeki içeriklerden herhangi birinde ihlal oldugunu düşünenler iletişim formundan bize ulaşabilirler taleplerinde haklılık payı olanların talepleri 3 iş günü icersinde karşılanacaktır.
Google Play Kullanici Adi ve Sifre Almak icin TIKLAYINIZ